Opknapbeurt wachtkamer

Opknapbeurt wachtkamer

Uit de enquête, die we onder onze patiënten hebben uitgezet, kwamen er met name veel klachten over de wachtkamer: zo was er sprake van slechte akoestiek, was er geen fijne zithoek en hadden patiënten overlast van kinderen die in de speelhoek zaten. 
Reden genoeg voor ons om dit aan te pakken. De wanden hebben een likje verf gekregen, de speelhoek van de kinderen is verplaatst en er zijn panelen aan het plafond geplaatst om de akoestiek te verbeteren. 

In de eerste weken na de make-over hebben we al veel positieve reacties mogen ontvangen waarvoor dank. 

Zwerfboekenstation
In onze wachtkamer bevindt zich sinds deze maand een zwerfboekenstation. Omdat wij lezen erg belangrijk vinden en willen stimuleren dat kinderen dit van jongs af aan aangeleerd krijgen, liggen in onze wachtkamer boeken om te lezen EN MEE TE NEMEN. Als het boek uit is mag het weer teruggebracht worden, maar ook weer doorgegeven. Zie voor meer informatie: https://kinderzwerfboek.nl/

Heeft u zelf kinderboeken die er goed uit zien en die u niet meer kunt gebruiken? U mag ze afgeven aan de balie. 

Meer nieuws